Danas je posebno zanimljivo bilo u pakračkoj gradskoj upravi. Razlog tomu bio je posjet troje učenika 3. posebnog razreda pakračke Osnovne škole braće Radića. Polaznici tog razreda su Lovro Kozić, Jan Stakor i Marko Jurišić, troje učenika s oštećenjem vida, a razlog njihova današnjeg posjeta gradonačelnici Anamariji Blažević, u koji su došli u pratnji učiteljice Ivane Meaški te asistenata Ivana Marčetića i Laure Komljenović, dio je nastavne teme Upoznavanje Požeško-slavonske županije.
Gutljaj soka, šala, ali i trenuci ozbiljnog dijaloga bili su dovoljni da u petnaestak minuta posvećenog im vremena učenici upoznaju rad i aktivnosti čelne osobe jednog grada.


